MASÁŽE

CELOSTNÉ, ZMYSELNÉ, TANTRICKÉ, TAO, RELAXAČNÉ, KLASICKÉ


Pre pánov

Čo Vám viem ponúknuť?Stručný popis masáží nižšie  

MASÁŽE


Tantrická masáž je zmyselná masáž, rozvádza sexuálnu energiu do celého tela pomocou dychu, vedomého prístupu, láskyplného dotyku a špeciálnych tantrických techník.

V tantrickéj masáží objavíte čaro krásne intímne masáže lingamu. Môžete prežiť hlboký intenzívny intímny zážitok, pocítiť silný erotický náboj v celom tele, prebudenie životnej energie, či zažiť liečivý efekt dotyku v bezpečnom prostredí.

Dochádza k hlbokej relaxácii, stavu bez myšlienok, bytia v prítomnosti, spirituálnemu pocitu splynutia a absolútnej lásky. Tantra masáž, to je oslava tela, posvätná sexualita, dokonalý rituál zmyslov a jedinečným nezabudnuteľným zážitkom.

Koncept masáží Tantra Life je založený na tradičnej egyptskej Tantre a na postupoch starodávnej staroegyptskej technike ankhovaní (tantrická práca s dychom). Je úplne originálny, kombinuje kvalitné klasické masáže s profesionálnymi intímnymi masážami a tak sa vám dostáva pocitu komplexnej starostlivosti a prijatia.Ako prebieha u mňa tantrická masáž?Sensual Me-Sajk


Začína sa egyptským Tantra rituálom, pri ktorom sa naberá teplý olejček z obetnej misky, vylieva sa postupne na telo a rozotiera, pomalími, nežnými ťahmi. Rozotrie sa a začína sa masáž úplne celého tela, od hlavy až po končeky prstov na nohách. Po dokonalom uvoľnení celého tela, masáž postupne prestupuje k masáži intímnych partii 


Me-Sajk Splynutie


Počas masáže používa masérka k masáži nielen ruky, ale aj celé svoje telo. Dochádza k treniudvoch nahých tiel za pomoci veľmi klzkého olejčeka. Je to najsilnejší a najintímnejšie pocit, aký môžete pri prijímaní tantrickéj masáže spoznať. Pocítite obrovské navýšenie energie v tele. Rozprúdi vašu sexuálnu energiu do celého tela. 


Tantra terapie


Sexuálne poruchy ako impotencia, či problémy s orgazmom,sexuálnou dysfunkciou - predčasnou ejakuláciou súvisia sblokádami, ktoré bránia toku energie v priestore panvy. Cieľom radu tantrických techník je očista hlavného energetického kanála v oblasti chrbtice - odblokovanie.Me-Sajk Hawaii 


Uvoľnenie + starostlivosť + Telo na Telo. Hlboko relaxačná a uvoľňujúca, príjemná masáž celého tela, ktorá pochádza z Havaja. Exotická masáž lávovými kameňmi, obohatená o Havajskú masáž Lomi-Lomi za použitia teplého exotického olejčeka patrí medzi najobľúbenejšie masáže a to nielen v chladnejších častiach roka. Nachádzame v nej komfort hlavne pri stavoch hlbokej únavy, stuhnutého svalstva, i keď potrebujeme nabrať väčšiu energiu. 


Me-Sajk Un-Bound


" ... Každý z nás máme, alebo sme kedysi dávno mali tajné vzrušujúce erotické sny, aké by to bolo keby ... "Vzrušovalo nás pozerať sa na napínavé scény vo filme, keď jeden človek bol zbavený možnosti pohybu, bol pripútaný, úplne oddaný, mohol len bezmocne prizerať alebo ani to nie - len napäto očakávať, čo sa s ním bude diať. 

Me-Sajk Hamam


Exotický Belly Dance + mydlová masáž + Telo na Telo. Pohľadí všetky Vaše zmysli. Začiatok mydlovej masáže je veľmi príjemný - spoločne s masérkou vstúpite pod kvapôčky horúcej vody a dáte si príjemnú sprchu. Cieľom je prehriať vaše telá a pripraviť vás na to, čo bude nasledovať. Po sprche sa presuniete do tantrickej komnaty, kde bude hrať jemná hudba. 


FOOTJOB Me-Sajk


Originálny - vzrušujúci - neobyčajný zážitok. Zabudnite na klasickú masáž intímnych partií rukami a doprajte si originálny a vzrušujúci Footjob - intímnu masáž chodidlami. Je to technika stimulácie pohlavných orgánov a erotogénnych zón za pomoci nôh, chodidiel, prstov na nohách. Táto technika zahŕňa tiež trenie tela, jemné hľadenie Vášho tela, zadočka a aj masaž lingamu chodidlami.


Me-Sajk Mystical


Me-Sajk Mystical tantra masáž posunie hranicu intimity a prebudí vo Vás skrytú fantáziu. Máte radi v reštauračnom menu sekcii špeciálna ponuka? potom ste tu správne. Vytvorila som pre Vás milovníkov špecialít zážitok, ktorý dostanete len u mňa . ME-SAJK MYSTICAL ponúka možnosť vyskúšať niečo netradičné. Tantrická masáž so zaviazanými očami zvyšuje citlivosť, dotyky budete vnímať viac intenzívne a vzrušujúco.

Tao Me-sajk


Prebuďte svoju vitalitu, zbavte sa svojich obmedzení a spoznajte liečivú silu svojej vlastnej sexuálnej energie. Vnímajte energiu v celom tele, ako postupne oživuje a ozdravuje vaše orgány, uvoľňuje bloky a nachádza cestu do miest, kde doteraz stagnovala. Slobodne prežívaná extáza je zdrojom vašej životnej radosti a chuti do života. Na rozdiel od tantrickéj masáže je taoistická masáž viac technická a má presne daný postup. 

PROSTATA Me-Sajk


Na masáž prostaty Vás krásne pripraví a uvoľní niektorá z mojich celostných zmyselných masáží.Počas Tantra masáže sa vytvorí intímna a dôverná atmosféra a postupne klesá preč hanba,neistota a pochybnosť. Masáž prostaty začína zvonka, masážou hrádze (priestor medzi semenníkmi a konečníkom). Pokračuje sa masážou cez análny otvor za pomoci masážneho olejčeka, alebo lubrikantu.  

Ostatné procedúry


Bahenný zábal z Mŕtveho mora. Bahno z Mŕtveho mora sa používa ako zábal na boľavé svaly a kĺby alebo ako celotelová vyživujúca maska, či ako súčasť zoštíhľujúceho programu. Má blahodárne, ozdravné a relaxačné účinky na celý ľudský organizmus.