ME-SAJK UN-BOUD
ME-SAJK UN-BOUD

" ... Každý z nás máme, alebo sme kedysi dávno mali tajné vzrušujúce erotické sny, aké by to bolo keby ... "  


Vzrušovalo nás pozerať sa na napínavé scény vo filme, keď jeden človek bol zbavený možnosti pohybu, bol pripútaný, úplne oddaný, mohol len bezmocne prizerať alebo ani to nie - len napäto očakávať, čo sa s ním bude diať. Toto samo o sebe je vysoko vzrušujúca predstava ak pridáme k tomu fakt, že v moci Vás má krásna žena, ktorá ovláda kúzlo tantrickéj masáže telom, je to ako splnenie najfantastickejších túžob a prianí.

Celý náš život je plný protikladov. Ako existuje deň a noc, biela a čierna, láska aj nenávisť, tak sa bežne v živote stretávame so submisivitou a dominanciou. Dokonca je pre mnohých z nás vítanou súčasťou a korením života a osobných vzťahov.

... Táto masáž môže byť pre niekoho spestrením, experimentom.

Pre niekoho je zárukou nástupu gradácie či vzrušenia a pre niekoho dokonca uvoľnením blokov z napätia v práci alebo bežnom živote.

Tu môžeme prestať hrať nacvičené role, odložiť masky žiadané spoločnosťou, byť taký, aký sme, bez akéhokoľvek posudzovania a hanby. Každý z nás je úžasný originál, relaxuje inak a toto môže byť spôsob, ako vypustiť napätie, vyčistiť hlavu, nabiť telo energiou a radosťou zo života. V každom prípade je to okusenie a prežitie nových pocitov, ktoré nie sú úplne bežné.

Používanie špecifických pomôcok, zamedzenie pohybu a zaviazanie očí umocní maximálne všetky prežitky. Automaticky sa zapoja ďalšie zmysly, pozornosť je úplne sústredená bez akýchkoľvek vonkajších vplyvov na telo, dotyk, intenzitu a prežitok. Dochádza k uvoľňovaniu adrenalínu do krvi, čo prináša iné pocity, nárast vzrušenia a plné prežívanie prítomného okamihu. Tento efekt ťažko dosiahneme pri akéjkoľvek inej masáži.


Pravidlá a hranice UN-BOUND tantrickéj masáže


Masáž prebieha podľa toho na čom sa s Vami vopred dohovorím a nedeje sa s Vami nič proti Vašej vôli. Nepoužívam žiadne techniky spadajúce do tvrdého BDSM, ani sa tu nevykonávajú žiadne priame sexuálne praktiky. Prvky BDSM tu používam ľahkou formou a celá masáž je vykonávaná v tantrickom duchu.

Ak zistíte, že toto nie je pre Vás to pravé, posunie sa masáž do roviny klasickej tantrickéj masáže.


1,5hod.       2hod.

 110€           130€


   ♂ NAPÄTIE ♀ VZRUŠENIE ♂ ODOVZDANOSŤ ♀ VÁŠEŇ ♂ KREATIVITA ♀ ZMYSELNOSŤ