SENSUAL ME-SAJK
SENSUAL ME-SAJK

RITUÁL SENSUAL ME-SAJK + ORGAZMICKÁ MEDITÁCIA 


Začína sa egyptským Tantra rituálom, pri ktorom sa naberá teplý olejček z obetnej misky, vylieva sa postupne na telo a rozotiera, pomalími, nežnými ťahmi. Rozotrie sa a začína sa masáž úplne celého tela, od hlavy až po končeky prstov na nohách. Po dokonalom uvoľnení celého tela, masáž postupne prestupuje k masáži intímnych partii: zadku, stehien, panvového dna, semenníkov, perinea, lingamu, ktorá prebieha v mnohých vlnách. Čím viac stúpania a klesania, tým silnejší je orgazmus.

Celé Vaše telo prechádza vibráciami a prichádza pri nej až k extatickým stavom. Nakoľko využívam pri masážach orgazmickú meditáciu, môžete prežiť skvelý celotelový energetický orgazmus. Učím masírovaného nadviazať vzťah so svojim telom a prepojiť ho s vedomím.

Pri orgazmickej meditácii sa masírovaný uvoľní a nevykonáva vôbec nič okrem toho, že pravidelne zhlboka dýcha a sústredí sa na svoje telo. Vzniká tu vzrušenie, s ktorým môžeme počas masáže pracovaťviesť energiu z pohlavia do celého tela, predlžovať stav pred ejakulačnej rozkoše.

Potom prichádza veľmi pomaly a plynulo na rad stimulácia rukami, ktorá pomôže tak ležiacemu dosiahnuť orgazmus. Ten je veľmi intenzívny kvôli tomu, že sa masírovaný môže sústrediť len na seba, hlboko sa uvoľniť, vnímať svoje celé telo a pritom plynulo dýchať. Masáž je zakončená ejakuláciou dlaňami Tantra masérky.

Orgazmická meditácia patrí aj k takzvanému slow sexu - pomalému milovaniu, pri ktorom sa partneri dráždia bez vyvrcholenia, či iba rukami a maznaním bez sexu. Má to obrovský vplyv na psychiku jedinca a pomáha mu tak i v partnerskom vzťahu obnoviť či posilniť jeho puto. Táto technika nazývaná aj bezpečným sexom pomáha, keď strácate záujem milovať sa, pri stresujúcom, náročnom povolaní a ďalších činnostiach.


1hod.            1,5hod.          

50€               70€