TAO ME-SAJK
TAO ME-SAJK

Prebuďte svoju vitalitu, zbavte sa svojich obmedzení a spoznajte liečivú silu svojej vlastnej sexuálnej energie. Vnímajte energiu v celom tele, ako postupne oživuje a ozdravuje vaše orgány, uvoľňuje bloky a nachádza cestu do miest, kde doteraz stagnovala. Slobodne prežívaná extáza je zdrojom vašej životnej radosti a chuti do života. Na rozdiel od tantrickéj masáže je taoistická masáž viac technická a má presne daný postup. Taoistická erotická masáž poskytuje priestor pre vedomú prácu so sexuálnou energiou a je vhodnou cestou k osvojeniu si techník uchovanie životnej sily a k jej využitiu pre liečenie tela a zbystrenie mysle.


Tao erotická masáž používa storočiami preverené ťahy, ktorých cieľom je postupné prebudenie a prečistenie energetických dráh tela a zbavenie mysle starostí a kolobehu myšlienok. Až po odblokovaní miest, kde sa naša ohnivá energia hromadí a stagnuje, vznikne priestor pre uvoľnenie tejto energie do celého tela. Bez napätia a vnútornej frustrácie, slobodne a hravo, môžeme prežiť extatický stav naplnenia, pocit vitality a sily. Počas vykonávania presne daného postupu ťahov zostáva priestor pre vedomý dotyk masérky, ktorý svojou prítomnosťou prináša do tela liečivú energiu. Tao erotická masáž nevedie do búrlivých foriem vzrušenia a jej cieľom nie je vyvrcholenie. Naopak môže viesť k vedomému prežitiu energetického tela, k zážitku integrity a jednoty. Často vedie k uvoľneniu emocionálnych odtlačkov a uvedomenie si vnútornej krásy, sily a energie.


Tao erotická masáž pre mužov obsahuje techniku "prebudenia draka", kde sa masíruje srdcoví prstenec (žaluď, uzdička). Muž sa dostáva uvoľnene do svojej energie a tak môže vnímať svoje vzrušenie odlišne. Masáž lingamu nesmeruje k ejakulácii, avšak ak je muž veľmi citlivý a k vyvrcholenie dôjde, je to v poriadku. Ejakuláciou však muž stráca vybudovanú energiu. Po masáži sa budete cítiť harmonizovaným a tento pocit pretrvá aj niekoľko dní. Masáž prispieva k uvoľneniu napätia a môže riešiť problémy v oblasti sexuality.


     1,5hod.       2hod.

        100€        120€


Taoistický majster Mantak Chia hovorí:


"Ak nie sme schopní kultivovať našu sexuálnu silu ...

zistíme, že náš duchovný pokrok je často podkopávaný našimi

potlačenými sexuálnymi túžbami a emocionálnymi potrebami."